Pracujeme s produktmi, ktoré sú certifikované pre EU.

Všetky farby, ako aj strojčeky a ich komponenty, sú schválené s najprísnejšími normami EU. Každé oficiálne otvorené tetovacie štúdio, je pod drobnohľadom hygienickej stanice. Pracujeme vždy s výrobkami, ktoré sú v danú chvíľu na špici ponúkaných produktov. Berieme vždy ohľad na zákazníka. Nikdy nekupujeme lacné fejky, ale vždy len originály, ktoré sú certifikované a najmä osvedčené s tými najlepšími recenziami.

Veci, ktoré si treba v tetovacom štúdiu všímať.

  1. V akom stave štúdio je a či je všade čisto a poriadok.
  2. Ako sa v danom štúdiu pracuje a aké práce a výsledky majú.
  3. Pozrieť si prípravu na tetovanie.
  4. Či tatér dodržiava hygienické návyky a umyje si ruky pred začatím tetovania
  5. Či tatér odpovie na každú Vami položenú otázku.

Niečo o tom, ako má prebiehať návšteva v štúdiu.

Každý nový zákazník by si mal pozrieť, v akej kvalite sú prevedené práce daného štúdia. Či sú tetovania a kresby z vlastnej tvorby, alebo sú kopírované. Ak ste to isté tetovanie už videli niekde na nete, tak to určite nebude originál. Pozrite si priestory, či sú v čistom stave, či nie je v priestoroch nafajčené, nepobehuje tam pes, mačka, alebo iné domáce zvieratá. Je to síce možno originálne, ale ani v ambulancií nie sú domáce zvieratá. Steny nemusia byť pomaľované grafitmi (to nerobí zo štúdia lepšie štúdio). Nebojte sa pokladať otázky: "akou farbou robíte", "aké ihly používate", "prečo sa dané miesto musí dezinfikovať a holiť" a kopec iných. Ste zákazník, ktorý na to má právo a nám to nie je nepríjemné. Sme radi že sa zaujímate o tak dôležité veci, veď ide o Vás a o Vaše zdravie. Zdravie máte iba jedno, tak si ho chráňte. Ak máte v tomto všetkom už jasno, tak začnete preberať motív. Treba si povedať svoj názor a tatér Vás usmerní, čo možné je a čo možné nie je. Tak isto je dôležité, vybrať aj správne miesto a následne aj správnu veľkosť .Nie je dobré si dávať tetovanie, ktoré je v nesprávnej veľkosti, poväčšine malé, alebo na nesprávnu časť tela. Tetovanie ktoré je pripravené na celé rameno má svoj tvar, aby na ramene dobre sedelo. Použiť ho na prso – treba ho znovu prispôsobiť. Sú prípady, kedy sa to rieši na poslednú chvíľu, ale nám to problém nerobí. Vždy je lepšie motív prekresliť – upraviť na novo a začať tetovať o 30minút neskôr, než vytetovať a zákazník to bude ľutovať po zvyšok života. Potom už stačí dohodnúť termín. Poväčšine sa bežné tetovania robia na jedno sedenie, ak to zákazník vydrží.

Bežné tetovania ako rameno, predlaktie, prso, lýtko z jednej strany - 1 sedenie.
Ruka celá obalená, lýtko celé obalené - 4-5 sedení.
Chrbát - 5-7sedení.

Uvedené tetovania sú v čiernej farbe. Farebné trvajú obvykle o niečo dlhšie.

Cena tetovania.

To je ozaj otázka na mieste. Čo je vlastne tetovanie? Tetovanie je určitý druh umenia na koži a preto si ho účtujú umelci podľa toho, ako si ho cenia. Rameno môže stáť u niektorého umelca 100€ a u iného 200€ - i keď je možno horší. Niektoré štúdia si účtujú podľa času tetovania, iné podľa cm2 a niektoré i odhadom. Je to ako v iných profesiách. Obkladač Vám položí meter dlažby za dve hodiny ak je platený podľa času obkladania, iný obkladač za pol hodinu ak je platený podľa plochy obkladania. Je len na vás, ktorému si ju dáte urobiť. Môžete oponovať, že pri platbe za metre sa s tím obkladač ponáhľa - to by ste ale čoskoro zistili. Pravda je niekde v strede. My si účtujeme za cm2. Myslime si, že to je férovejšie voči zákazníkom. Nenaťahujeme čas a snažíme sa odviesť čo najlepšiu prácu. Či už ste si vybrali niečo menšie, alebo niečo väčšie, nerobíme v tom rozdiel.

Aká čakacia doba je na tetovanie.

Snažíme sa každého zákazníka uspokojiť čo najskôr. Niekedy sa čaká mesiac, inokedy týždeň. Zákazníci, ktorý si myslia, že čím dlhšia čakacia doba na tetovanie je, tým kvalitnejšie a vychytenejšie je dané štúdio, nemusia mať vždy pravdu. Ak v štúdiu nestíhajú a tvária sa akí sú vyťažení, a Vy tam prídete a sedia s vyloženými nohami, tak v tom bude asi niečo iné a nie že majú tak veľa zákazníkov. Ak do štúdia zavoláte že chcete malé tetovanie a povedia Vám, že termín majú až o 4 mesiace a skôr sa nedá, a v zapätí zavolá váš priateľ a chce celý chrbát a oni mu povedia že môže prísť o týždeň, neviem, asi to nebude vyťaženosťou ale niečím iným.

Ako sa objednať.

Objednať sa dá ako telefonicky tak e-mailom, ale my preferujeme osobné stretnutie. Pri osobnom kontakte je výhoda, že to prebieha omnoho rýchlejšie ako vypisovanie 10-20-tich e-mailov, než sa zákazník s taterom pochopia. Má to aj iné výhody, ako napríklad: už na mieste Vám tatér dokáže poradiť, ako by bol motív čo najlepšie prevedený a umiestnený. Odpovie Vám na Vaše niekedy spontánné otázky, ktoré Vás v rýchlosti pri písaní alebo telefonovaní nenapadnú.

Ako dlho sa tetovanie hojí a čo s ním po odchode zo štúdia?

U zdravého človeka sa tetovanie hojí 7 až 10 dní, do času pokým Vám nezídu chrasty. Sú to maličké šupinky, buď to čierne, alebo farebné podľa toho, aké tetovanie sa Vám robilo. Po tom Vám zostane jemná pokožka a keď sa pozriete proti svetlu bude lesklá. To pretrváva ešte ďalších 20 dní, to je čas pokým sa Vám neobnoví nová koža. Po odchode zo štúdia: prídete domov a je dôležité si tetovanie umyť antibakteriálnym mydlom, ktoré si u nás zakúpite (Krém a mydlo). Nie je vhodné ho baliť do fólie. Tetovanie sa omnoho lepšie hojí, ak dýcha na vzduchu a neparí sa. Ak ste absolvovali väčšie tetovanie, je dobré si dať Paralén - uľaví sa vám. Môže sa stať, že sa vám mierne zvýši teplota na 37-37,2 s/c. Je to prirodzené, telo sa bráni a môže vzniknúť aj jemný opuch. V tom prípade je dobré si dávať studené obklady (ľad do igelitového sáčku – aby, sa tetovanie nepremáčalo). Je to možno pri 10% zákazníkov a pri väčších tetovaniach. V noci sa Vám môže prilepiť tetovanie o tričko a ostane tam obtlačok. Navlhčite tričko vlažnou vodou, chvíľu počkajte a jemne odlepte- nie násilím strhnúť.

Kedy je najvhodnejšie si dať urobiť tetovanie?

V lete v zime? To je prakticky jedno. Záleží na tom, aké mate zamestnanie. Ak ste niekde vo vnútri, tak to je úplne jedno. Ak trávite čas niekde vonku, tak na jar – jeseň. Zoberme to tak, že pri novom tetovaní sa nemôžete 7-10 dní slniť a kúpať. Po 7-10 dňoch sa slniť len s ochranným krémom minimálne UV 30 a kúpať sa môžete hneď, ako Vám odpadne posledná chrastička. Ale pravda je, že vždy je lepšie si dať robiť tetovanie po dovolenke. Nie pred dovolenkou a nikdy nie na dovolenke niekde pri mori.

Ako je to so športmi počas hojenia nového tetovania ?

Ak sa venujete niektorému z kontaktných športov, tak určite vynechať 7-10 dní tréning, alebo prejsť na kardio cvičenia, aby ste nevyšli z formy. Nie je vhodné nadmerne namáhať časť teľa, na ktorej je nové tetovanie. Veď cvičiť sa dá aj iným spôsobom.

Kedy Vás môže tater odmietnuť tetovať.

Keď nie ste plnoletí (so súhlasom zákonného zástupcu ), keď máte vážne zdravotné problémy napríklad: (so zrážanlivosťou krvi, cukrovka ,vysoký tlak, epilepsia a iné), keď ste pod vplyvom alkoholu alebo omamných látok, keď máte závažné kožné alebo infekčné ochorenie. Netetujeme tematiku spojenú s protizákonným podtextom. A nakoniec, keď tater vie, že by to nedokázal urobiť podľa požiadaviek zákazníka.

Ak ste sa dočítali až sem, malo by Vám byť všetko takmer jasné. Teraz už stačí len zobrať telefón a volať +421 903 890 550. Dohodneme termín a urobíme všetko pre to, aby ste neľutovali, že ste si vybrali práve nás.